Referent Działu Księgowości
ABISAL Sp. z o.o.
Bytom
3 500 - 4 500 zł brutto/mies.
asystent
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

FIRMA ABISAL SP. Z O.O., IMPORTER ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH,
POSZUKUJE OSÓB NA N/W STANOWISKO:

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: PDK06/2021
Opis stanowiska:
  • kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych,
  • księgowanie raportów kasowych i bankowych,
  • analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych,
  • wstępna weryfikacja dokumentów księgowych, sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
Wymagania wobec kandydata:
  • wykształcenie kierunkowe (możliwość podjęcia pracy w trakcie studiów)
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości i ekonomii,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel),
  • mile widziane doświadczenie (praca, praktyki lub staże) w dziale księgowości,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialność, dokładność i staranność,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i uzyskiwania informacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
    Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej życiorys oraz list motywacyjny za pomocą przycisku

Uprzejmie prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABISAL Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, ul. Św. Elżbiety 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj