Referent / Referentka działu sprzedaży

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672497, z dnia 2019-09-16

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: RdzS/09/2019

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień klientów Firmy
  • Wystawianie faktur
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień klientów Firmy
  • Obsługa reklamacji
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowo-księgowej, zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Archiwizacja  dokumentów sprzedażowych
  • Kontakt telefoniczny/mailowy z Klientami

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu
  • Dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Znajomość zasad i umiejętność tworzenia korespondencji handlowej
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera (programy biurowe / Internet)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pracę w zgranym i miłym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży