Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referentka / Referent do spraw dokumentacji technicznej

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

126 dni temu

Ogłoszenie numer: 2351831, z dnia 2019-03-14

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • prowadzenie baz danych, arkuszy kalkulacyjnych
  • ewidencjonowanie i monitorowanie dokumentacji technicznej
  • ewidencjonowanie i monitorowanie narzędzi
  • wykonywanie prac pomocniczych

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym: towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn
  • znajomość języka angielskiego, poziom B2
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność przypisywania istotności zadaniom
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (65)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (180)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (57)