Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Regionalny Kierownik Sprzedaży w Segmencie Inwestycji Budowlanych
Wurth Polska Sp. z o.o.
Łódź
kierownik/koordynator
17 dni temu
Miejsce zamieszkania: Łódź
Twoje zadania:
  • Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych
  • Realizowanie celów określonych dla regionu: plany sprzedażowe, czynniki jakościowe pracy
  • Rozwój regionu pod względem ilościowo-jakościowym poprzez:
    • wspólną pracę z Przedstawicielami Handlowymi w terenie
    • zatrudnianie, motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników
    • kontrolę i rozwój jakościowych aspektów pracy
    • rozwój klientów w regionie
  • Utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy Würth, reprezentowanie firmy przed Klientami
Twój profil:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli mobilnych w branży budowlanej
  • 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz obsłudze dużych Inwestycji Budowlanych
  • Znajomość klientów z branży budowlanej oraz drogowo-mostowej – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów coachingowych, motywacyjnych
  • Znajomość technik badania potrzeb klienta, prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do odbywania podróży służbowych
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pakiet benefitów: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Poznaj

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jesteśmy nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W naszej ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio poprzez Przedstawicieli Handlowych, telefonicznie oraz przez sklep internetowy. Posiadamy 33 sklepy stacjonarne na terenie całego kraju.
Chcemy wspierać i inspirować naszych klientów każdego dnia, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że mając odpowiednie narzędzia, każdy może zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły nam sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie naszej aktywności.
Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają 77 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.