Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przetwórstwo Owoców i Warzyw GOMAR
Opole
praca stacjonarna
5181 dni temu

Ogłoszenie numer: 94281, z dnia 2010-04-01

Firma GOMAR wiodący producent i dystrybutor  produktów spożywczych z siedzibą w Pińczowie , w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Dodatkowe informacje: Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie przez Kandydatów spełniających poniższe wymagania.

Wymagania

Poszukujemy osoby zorientowanej na wyniki i rozwój firmy, posiadającej:
  • min 5 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu oddziałem firmy;
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedawców;
  • bardzo dobrą znajomość lokalnego rynku branży spożywczej;
  • umiejętności analityczne;
  • zdolności przywódcze.

Oferujemy

  • samodzielną, interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych;
  • stabilność oraz wsparcie w realizowaniu wyznaczonych zadań;
  • wysokie wynagrodzenie oraz konieczne narzędzia pracy;
  • pracę na zasadzie umowy o pracę