Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Kierownik Techniczny

Solid Security Sp. z o.o.

Warszawa

32 dni temu

Solid Security Sp. z o.o. – niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, kilkudziesięciu oddziałów i biur terenowych, świadczy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych
z bezpieczeństwem.

Aktualnie, do naszej Centrali w Warszawie, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy w Dyrekcji Działu Technicznego na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: djuchniewicz@solidsecurity.pl

Masz umiejętności i kompetencje, które możemy wykorzystać? Szukasz odpowiedzialnej
i wymagającej pracy? Zaprezentuj swoje dokumenty aplikacyjne – może właśnie na Ciebie czekamy!

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne (minimum średnie).

  • Doświadczenie w zarządzaniu i współpracą z dużymi zespołami.

  • Umiejętność wyznaczania celów i konsekwencja w ich realizacji.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych zespołów poprzez wyznaczanie priorytetów w działaniu.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność.

  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych procedur i zasad.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie w branży

  • Niekaralność

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie pracy oddziałów terenowych.
  • Projektowanie i systematyczne wdrażanie działań w zakresie wzrostu wydajności, podnoszenia jakości oraz optymalizacji procesów i kosztów.
  • Weryfikacja i analiza raportów ilościowych oraz jakościowych podległych struktur, tworzenie własnych raportów.
  • Cykliczne wizytowanie podległych oddziałów sprawdzające stosowanie się do obowiązujących procesów i procedur.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów występujących w Działach Technicznych.
  • Koordynowanie współpracy z Działami Handlowymi.
  • Reprezentowanie Dyrekcji w kontaktach z pracownikami terenowymi.

Co oferujemy:

  • Nowe wyzwania w każdym dniu pracy.
  • Stabilność zatrudnienia, pewne wynagrodzenie.
  • Możliwość związania swojej kariery z ogólnopolską firmą o wysokich standardach.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych

Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Kierownik ds. Technicznych Praca Kierownik ds. Technicznych