Regionalny Koordynator ds. Rozwoju Rynku

POLANGLO SP. Z O.O.

Kraków

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2652205, z dnia 2019-09-17

POLANGLO Sp. Z O.O

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży księgarskiej o zasięgu ogólnopolskim

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: K/B

Opis stanowiska

  • promocja i sprzedaż pełnej oferty językowej i edukacyjnej sieci handlowej
  • nawiązywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami
  • realizacja planów i zadań na wyznaczonym obszarze
  • współpraca z lokalnym dystrybutorem
  • monitoring konkurencji

Wymagania

  • orientacja na wyniki sprzedaży
  • preferowane wykształcenie – anglista (NKJO lub Filologia Angielska) preferowane doświadczenie w pracy lektora j. angielskiego, znajomość metodyki nauczania języków obcych
  • mile widziana umiejętność prowadzenia prezentacji
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu i gotowość do częstych wyjazdów.
  • obsługa komputera
  • mile widziana znajomość branży księgarskiej i środowiska nauczycielskiego w regionie
  • zainteresowanie rynkiem edukacyjnym i rozumienie specyfiki pracy nauczyciela
  • komunikatywność, kultura osobista, dobra organizacja pracy oraz optymizm i kreatywność w działaniu

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy )
  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
  • opieka medyczna

Życiorys wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem oraz nr ref.: K/B

prosimy przysyłać do:

Polanglo Sp. z o.o., ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa
lub za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę Polanglo Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody bez wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania danych. Oprócz tego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danychosobowych oraz prawo do przenoszenia danych. W przypadku przekonania, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem istnieje możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Firma zyskała w krótkim czasie uznanie partnerów w Polsce i za granicą. Doceniając nasz potencjał, Oxford University Press, wydawnictwo z 500-letnią tradycją, działające przy jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie – Oxford University, wybrało Polanglo na głównego partnera biznesowego na polskim rynku książki.

Polanglo działa jako dystrybutor materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe,  instytuty i szkoły językowe oraz odbiorców indywidualnych w podręczniki do nauki języków, a także wszelkiego typu materiały edukacyjne.

Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne i publikacje takich wydawców jak Oxford University Press, Nowa Era, WSIP, WSZ PWN, GWO, Operon, Pearson, Macmillan, Lektor Klett, Express Publishing  oraz wielu innych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży