Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Regionalny Koordynator Sprzedaży

JABŁUSZKO
Poznań
praca stacjonarna
4412 dni temu

Ogłoszenie numer: 206722, z dnia 2012-04-19

JABŁUSZKO

Firma Jabłuszko handel - wiodący producent soków NFC dynamicznie rozwijająca budowę sieci dystrybucji poszykuje do swojego zespołu RKS pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • realizowanie planów sprzedaży na wyznaczonym terenie;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami;
  • zarządzanie ekspozycją w PSD oraz marketach
  • budowanie silnej pozycji Firmy;
  • monitoring konkurencji;
  • bieżące raportowanie;

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników;
  • wykształcenie min. średnie;
  • skuteczność w realizowaniu celów sprzedażowych;
  • umiejętność organizacji pracy i planowania;
  • inicjatywa, kreatywność, samodzielność;
  • umiejętność obsługi komputera, MS OFFICE;
  • łatwość nawiązywania kontaktów handlowych;
  • gotowość podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • mile widziane: samochód prywatny;

Oferujemy

  • bezpośrednią współpracę z producentem;
  • wysokie zarobki (część stała + prowizja od sprzedaży);
  • szkolenia zawodowe i doskonalące umiejętności;
  • możliwość podjęcia stabilnej i długoterminowej współpracy;