Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
REGIONALNY MANAGER TECHNICZNO-HANDLOWY

IPK sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6119 dni temu

Ogłoszenie numer: 33185, z dnia 2007-09-03

Nasz klient, firma o ustabilizowanej pozycji na rynku polskim, lider w branży chemii budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: RM/515/08

Opis stanowiska

• realizacja planów sprzedaży w regionie • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami • prowadzenie negocjacji handlowych • przygotowywanie ofert handlowych • obsługa inwestycji • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji • dbanie o dobry wizerunek firmy w regionie

Wymagania

• minimum 2 -letnie doświadczenie w pracy w branży budowlanej • umiejętności sprzedażowe i kompetencje w zakresie doradztwa technicznego • doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi • znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych • wykształcenie minimum średnie - preferowany profil budowlany • silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu • kreatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie • samodzielność • atrakcyjne warunki zatrudnienia i rozwoju zawodowego • umowę o pracę • nowoczesne narzędzia pracy • telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy • profesjonalne szkolenia