Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Menedżer Sieci Dealerskiej

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Wrocław

153 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PI/MM/LEASE/01/2019/01
Aktualnie rozwijamy nowy kanał dystrybucji produktów leasingowych dedykowanych dealerom pojazdów nowych, jak i używanych. Jeżeli masz pasję motoryzacyjną oraz wiedzę finansową i chcesz uczestniczyć w rozwoju marki ING Lease w Polsce, szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania:
  • realizacja planu sprzedażowego dokonywanego za pośrednictwem Przedstawicieli leasingowych we współpracy z dealerami samochodowymi,
  • pozyskiwanie do współpracy dealerów samochodowych,
  • utrzymywanie odpowiednich standardów jakości obsługi klientów
  • motywowanie zespołu do realizacji planu sprzedaży i osiągania jak najlepszych wyników,
  • monitorowanie i raportowanie poziomu realizacji zadań,
  • rekrutacja i nadzór merytoryczny członków zespołu,
  • wdrażanie do pracy oraz cykliczne szkolenie Przedstawicieli leasingowych.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w:
    • pracy z dealerami samochodowymi,
    • zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,
    • prowadzeniu rekrutacji.
  • wyższe wykształcenie.
Oferujemy:
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży

Poznaj

ING Bank Śląski S.A.

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (65)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (180)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (57)