Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Kierownik Regionu)

BENUS Sp. o. o.

Poznań

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2057241, z dnia 2018-09-14

BENUS Sp. z o.o.

Firma BENUS sp. z o.o. producent pieczywa pełnoziarnistego oraz musli poszukuje do zespołu :

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • kompleksowa obsługa klientów współpracujących z firmą
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • egzekwowanie centralnych i lokalnych akcji promocyjnych
  • rozwijanie dystrybucji w powierzonym rejonie
  • monitorowanie należności
  • zbieranie informacji i raportowanie na temat rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie w handlu branża spożywcza
  • znajomość lokalnego rynku sieci oraz hurt
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • zorientowanie na realizację założonych celów i zadań
  • umiejętność analizy danych i wyciąganie wniosków
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa komputera, prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie sprzedażowe
  • samochód służbowy + telefon
  • pełne świadczenie socjalne
  • pakiet opieki medycznej

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny