Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Olsztyn

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1977844, z dnia 2018-05-24

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC
i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone
i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle
dynamiczny rozwój firmy.

Firma HOSTEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. K. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów w jednym z 4 regionów: Pn-Wsch (Łomża, Olsztyn); Pn-Zach (Piła, Gniezno); Pd- Wsch (Rzeszów, Tarnów, Stalowa Wola) i Pd-Zach (Leszno, Kalisz)
  • Analiza sprzedaży i rynku
  • Przygotowywanie raportów handlowych
  • Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych planów działań handlowych i marketingowych
  • Bieżąca obsługa klientów, kontrola nad płatnościami klientów
  • Prowadzenie bazy danych klientów
  • Sporządzanie ofert, wycen, zamówień
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Obsługa imprez targowych

Wymagania

  • Dyspozycyjność: (praca w terenie, bardzo częste wyjazdy służbowe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży; budowlanej, okiennej bądź osłonowej
  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH NIE JEST WYMAGANA

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie wprost proporcjonalne do wyników pracy
  • Przejrzyste warunki premiowania wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem

za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (578)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (150)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (784)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (20)