Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Wojam Sp. z o.o.

Kielce

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565115, z dnia 2019-07-17

Zajmujemy się sprzedażą samochodów uszkodzonych oraz poleasingowych z ubezpieczalni.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy mobilnej na terenie woj. świętokrzyskiego na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozwój sprzedaży na podległym regionie
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • opieka nad Klientami dotychczasowymi
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług
  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Wymagania

  • komunikatywność, kultura i dobra organizacja pracy
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z Klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • wszystkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy