Regionalny Specjalista ds. Administracyjnych [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.

Gdynia

3 dni temu

Miejsce pracy: Gdynia
MP/GDY
Twoje Zadania:
  • Administrowanie wynajętymi biurami i obiektami w Regionie, w tym współpraca z właścicielami i służbami technicznymi obiektów w zakresie spraw eksploatacyjnych, technicznych oraz BHP i p. ppoż.
  • Planowanie oraz organizowanie prac remontowych w Regionie, udział w procesie prac modernizacyjnych i adaptacji nowych biur w Regionie
  • Prowadzenie spraw najmu pomieszczeń biurowych, zgodnie z potrzebami Regionu i Spółki.
  • Nadzór nad realizacją umów dotyczących utrzymania porządku w podległych obiektach
  • Pozyskiwanie, analiza i rekomendowanie ofert na realizację prac remontowo-serwisowych w obiektach
  • Nadzór nad środkami trwałymi, sprzętem biurowym i wyposażeniem w Regionie
  • Nadzór nad zaopatrzeniem pracowników Spółki w obiektach Regionu w artykuły i    materiały administracyjne (w tym: artykuły spożywcze, tonery, środki czystości, materiały eksploatacyjne, meble, urządzenia biurowe, papier)
  • Nadzór nad realizacją umów serwisowych sprzętu i wyposażenia itp.
  • Planowanie budżetu w obszarze swojej działalności oraz jego realizacja zgodnie z wytycznymi Departamentu Administracji i Inwestycji
  • Kontrolowanie, weryfikacja i opisywanie faktur związanych z zakresem działalności Departamentu Administracji i Inwestycji w Regionie
  • Nadzór nad pracą recepcji we wskazanych lokalizacjach.
Nasze Oczekiwania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych