Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
REGIONALNY SZEF SPRZEDAŻY

Model Opakowania Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5315 dni temu

Ogłoszenie numer: 82569, z dnia 2009-11-26

należy do szwajcarskiego koncernu Model AG, który jest jednym z liderów branży opakowaniowej w Szwajcarii, Czechach, Polsce i Chorwacji. Model Opakowania to pierwszy reprezentant Grupy Model na rynku polskim. Wybudowany od podstaw zakład rozpoczął produkcję w 1998 roku. Dostarczamy i rozwijamy nowoczesne systemy opakowaniowe zgodnie z wszelkimi, możliwymi  wymaganiami naszych Klientów. Dla naszego zakładu w Biłgoraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja strategii sprzedaży,
  • działalność akwizycyjna, wyszukiwanie i obsługa klientów,
  • techniczne i handlowe doradztwo w procesach pakowania,
  • opracowywanie i realizacja zleceń.

Wymagania

  • samodzielność z wysokim zaangażowaniem w pracy i gotowością do podróży,
  • wiarygodność, solidność, niezawodność,
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, komunikatywność,
  • umiejętność pertraktacji, doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • mile widziane kontakty w przemyśle dóbr konsumpcyjnych,
  • średnie lub wyższe wykształcenie,
  • wskazana znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B,

Oferujemy

  • interesującą pracę w dobrze rozwijającym się koncernie,
  • duże możliwości rozwoju i kariery w zakładzie z płaską strukturą organizacyjną,
  • dobre możliwości dokształcania i podnoszenia kwalifikacji,
  • odpowiednie do wymagań wynagrodzenie,
  • do dyspozycji samochód osobowy, komputer przenośny, fax, telefon komórkowy.