Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Visual Merchandiser

Adrenaline.pl
Olsztyn
praca stacjonarna
2469 dni temu

adrenaline.pl to sieć sklepów sportowych, prowadząca działalność na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem  sieci sklepów sportowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: RVM/ADR/2017

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie zgodnego z założeniami marki wizerunku VM w sieci sklepów w podległym regionie,
  • Tworzenie i wdrażanie w sieci wytycznych i standardów ekspozycji towaru,
  • Monitorowanie wdrażania standardów Visual Merchandisingu w podległym regionie,
  • Szkolenie pracowników sklepu w zakresie VM oraz bieżących trendów,
  • Koordynowanie otwarć nowych sklepów pod kątem VM,
  • Tworzenie aranżacji sklepów w oparciu o analizę wyników sprzedaży z uwzględnieniem bieżących instrukcji i standardów marki,
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym i Działem Produktu w celu wyznaczenia wspólnej polityki zarządzania towarem oraz koordynacji bieżących działa

Wymagania na stanowisku:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie na stanowisku Visual Merchandiser,
  • Umiejętność pracy w oparciu o analizę wskaźników sprzedażowych,
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalającego na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • Mile widziana znajomość programów graficznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole w ramach stabilnej firmy
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu
Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez adrenaline.pl sp. z o.o. sp.k. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.” Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.