Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Regular / Senior Front-End Developer

Power Media

Kraków

107 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Regular / Senior Front-End Developer
Miejsce pracy: KrakówNr ref.: SFD/KRK/JW

Dla klienta, globalnej firmy świadczącej usługi doradztwa finansowego i rozwiązań technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regular Front-End Developer

oraz

Senior Front-End Developer

 

Jako członek zespołu będziesz:

 • częścią zwinnego zespołu Scrum, który stoi za rozwojem innowacyjnego produktu oraz platformy,
 • opracowywać wydajne systemy, które podnoszą poziom usług firmy i spełniają wymagania użytkowników biznesowych,
 • współpracować z innymi programistami w zespole,
 • rozwijać oprogramowania w stale rozwijającej się technologii (C #, SQL Server, RabbitMQ, Redis, ServiceStack,Protocol Buffers, .NET Core, HAProxy, WCF i więcej),
 • współpracować z właścicielami produktów oraz użytkownikami biznesowymi w zakresie projektowania interfejsu API.

Niezbędne kwalifikacje:

 • Biegła znajomość języka angielskiego (C1 lub wyżej).
 • 3 lata (poziom regular) lub 5 lat (poziom senior) doświadczenia w obsłudze JavaScript lub TypeScript.
 • Umiejętność projektowania wydajnych systemów front-end, bibliotek i współdzielonych komponentów.
 • Dogłębne zrozumienie frameworków, takich jak Angular, React.js lub Vue.js.
 • Doświadczenie w programowaniu obiektowym.
 • Biegłość w pracy z interfejsami API (REST i / lub SOAP).
 • Znajomość nowoczesnych praktyk testowych, ram testowania e2e.

Firma oferuje:

 • Elastyczne godziny pracy.
 • Konkurencyjne wynagrodzenie – zależne od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji.
 • Dofinansowanie do karty Multisport.
 • Szkolenia, kursy on-line, możliwość wzięcia udziału w konferencjach.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer 
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer