Rekruter Freelancer

JOBME SPÓŁKA AKCYJNA

Praca zdalna

111 dni temu

JobMe S.A. to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Rekruter Freelancer
Miejsce pracy: praca zdalna

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację  projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla  (Produkcja, IT, Sprzedaż, Customer Service z językami obcymi, Finanse). Rekruter sam może zdecydować w jaki projekt chcę się zaangażować oraz ile czasu chce na niego poświęcić.

 

Od kandydatów oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Znajomości specyfiki lokalnych rynków rekrutacyjnych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania sieci networkingowych.
Oferujemy:
  • Premię w przedziale pomiędzy 1.000 a 10.000 zł  uzależnioną od stopnia trudności danego procesu rekrutacyjnego, branży oraz wolumenu stanowisk (kwota znajduje się zawsze bezpośrednio przy każdym projekcie)
  • Bezpłatny dostęp do platformy jobllegro na której znajdują się wszystkie projekty rekrutacyjne
  • Wsparcie merytoryczne ze strony Recruitment Project Manager’ów
  • Pełną anonimowość
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez Grupa Jobme S.A., Jobme S.A., Jobme Now S.A.; Joblease sp. z o.o.; Skillegro sp. z o.o. na rzecz klientów wskazanych wyżej podmiotów, a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanych wyżej podmiotów w związku z realizowanymi przez Grupę Jobme S.A., Jobme S.A., Jobme Now S.A.; Joblease sp. z o.o.; Skillegro sp. z o.o. procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Jobme S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Plac Solny 15. Pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych osobowych znajdują się pod linkiem www.jobme.pl/obowiazek-informacyjny-(RODO)
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji 
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji