Rekruter

Moveo HR

Śląskie

10 dni temu

MOVEO HR – Wprawiamy biznes w ruch

Do zespołu szukamy ludzi odważnych, otwartych i takich, którzy nie boją się podejmowania trudnych decyzji. Osób, dla których wyznaczanie małych celów w życiu pomaga im w drodze do osiągnięcia dużych sukcesów. W końcu takich, dla których praca jest jedynie środkiem, do spełniania marzeń.

Rekruter
Miejsce pracy: woj. śląskie

Z nami będziesz mógł realizować się w zakresie:
  • Kompleksowego prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwania nowych i obsługi dotychczasowych Klientów
  • Opracowywania ofert pracy na portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych
Jeśli zatem posiadasz kompetencje w takich zadaniach, jak:
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska administracyjne: Księgowe, Sekretarki, Asystentki
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska administracyjne: Operatorzy wózków widłowych, Spawacze, Elektrycy, pracownicy Utrzymania ruchu, itp.
  • Samodzielności w działaniu
  • Dobra organizacja pracy

Zapraszamy Cię do współpracy. Z nami masz wpływ na to, jak będzie wyglądał rynek pracy.

Oferujemy:
  • Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie oparte na wysokiej prowizji
  • Długofalową współpracą
  • Szkolenie i wsparcie w zakresie rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji