Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Oświęcim Renowator Oświęcim
Renowator / Młodszy renowator

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
Oświęcim
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
307 dni temu

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: PMAB.Kad.1100.73.2023.LS
Zakres obowiązków:

realizacja prac konserwatorskich w ramach projektu konserwacji murowanych baraków mieszkalnych na terenie byłego obozu Auschwitz II- Birkenau

  • wykonywanie prac konserwatorskich, zgodnie ze sztuką konserwatorską, polegających na konserwacji wątku ceglanego, konserwacji tynków, warstw malarskich (konsolidacja i podklejanie warstw), konserwacji drewnianych elementów (konsolidacja, uzupełnienia struktury drewna, scalanie uzupełnień itp.)
  • demontaż i montaż elementów wyposażenia baraków (w tym inwentaryzacja elementów przed demontażem, np. prycz więźniarskich czy fragmentów posadzki, koniecznych do demontażu z uwagi na zakres prowadzonych prac)
  • praca pod nadzorem kierownika prac konserwatorskich i kierownika robót budowlanych
  • współpraca z zespołem rzemieślników i renowatorów w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • kontrola stanu zachowania obiektów
  • prowadzenie dziennika prac konserwatorskich
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w zakresie konserwacji: cegły, kamienia, zabytkowych tynków, malowideł ściennych o zróżnicowanej budowie technologicznej lub doświadczenie w zakresie konserwacji drewnianych elementów architektonicznych i konstrukcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, dobre zdolności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat B
  • wymagana biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)
 Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony poprzedzoną okresem próbnym
  • wymiar czasu pracy: 1/1 etatu
  • możliwość ciągłego rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności;

Poznaj

ul. Więźniów Oświęcimia 20
32-600 Oświęcim