Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Reprezentant , Telemarketer

Holiday Travel Center
Warszawa
praca stacjonarna
6738 dni temu

Ogłoszenie numer: 14237, z dnia 2005-12-05

Holiday Travel Center to największy prywatny klub urlopowy w Polsce działający od 11 lat, obsługujący ponad 6 tys. klientów rocznie, posiada oferty wypoczynku w 90 krajach świata

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Reprezentant : rozmowy handlowe z klientami Firmy. Telemarketer : rozmowy wychodzące

Wymagania

Reprezentant : wiek 20-30 lat , wysoka dyspozycyjność , wykształcenie średnie lub wyższe , łatwość nawiązywania kontaktów. Telemarketer :nienaganna dykcja, wiek 25-40 lat, dyspozycyjność , błyskotliwość, elokwencja, poczucie humoru.

Oferujemy

Prace w stabilnej firmie, możliwość szkoleń i rozwoju, super atmosferę, możliwość wyjazdów zagranicznych, ciekawe wynagrodzenie.