Zobacz więcej ofert pracy

Research Project Manager

Gemius S.A.
Warszawa, ul. Domaniewska 48
menedżer
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
505 dni temu

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, a także zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Jesteśmy częścią Global Insights Community, ESOMAR i członkiem IAB Europe. Nasze rozwiązania zostały wyróżnione przez IAB Research Awards 4 razy w kategorii pomiar odbiorców. Dzięki sile utalentowanych ludzi, unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii, zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania, odpowiednią technologię i doskonałą obsługę. Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów oraz sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat!

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 48

Szukamy osoby, która będzie koordynować i realizować projekty powiązane z badaniami Gemius (np. z gemiusAudience czy gemiusAdReal ) we współpracy z zespołem analityków, deweloperów oraz pracowników oddziałów lokalnych wybranych rynków.

Twoimi zadaniami będą:
  • kompleksowa koordynacja i zarządzanie projektami badawczymi na wybranych rynkach zagranicznych (samodzielne podejmowanie decyzji, planowanie strategii działania, regularne monitorowanie postępów),
  • współpraca z klientem przy definiowaniu jego potrzeb, oczekiwań, wymagań, prowadzenie spotkań, negocjacji,
  • wykonywanie analiz, dbałość o najwyższą jakość dostarczanych przez nas danych, przygotowywanie wyjaśnień, terminowe przygotowywanie raportów,
  • ścisła współpraca z działami IT, R&D, oddziałami sprzedażowymi oraz innymi działami operacyjnymi.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży medialnej lub badań społecznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów, działania pod presją czasu,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • znajomość metodyki Agile oraz narzędzi Confluence mile widziana.
Oferujemy:
  • przestrzeń na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności pod okiem najlepszych specjalistek i specjalistów,
  • pracę w języku angielskim,
  • elastyczne godziny pracy i dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • pracę w nieformalnym środowisku, brak dress code’u,
  • dofinansowanie do karty medycznej i karty multisport,
  • wiele ciekawych benefitów, np. nauka języka angielskiego, masaże w biurze, szkolenia.