Zobacz więcej ofert pracy

Researcher - wsparcie działu sprzedaży

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2246 dni temu

Ogłoszenie numer: 1926144, z dnia 2018-03-14

ISL Sp. z o.o. to młoda polska firma, która od 17 lat specjalizuje się w wdrażaniu oraz produkcji automatycznych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift , regały karuzelowe Rotomat, regały Logitower na blachy i ciężkie towary. Rozwiązania szczególnie dedykowane dla szerokiej logistyki i produkcji m.in. do składowania i kompletacji w magazynach, w działach utrzymania ruchu, narzędziowniach oraz wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 40 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy, więcej informacji na www.isl.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • śledzenie przetargów i inwestycji
  • weryfikacja bazy danych klientów dla potrzeb działu sprzedaży
  • zapewnienie wiedzy o rynku, uzupełnianej przy przygotowywaniu kampanii marketingowych
  • prowadzenie niezbędnej administracji procesu marketingu i sprzedaży
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży
  • udział w targach branżowych

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikacyjnym
  • umiejętność pracy z programami: Excel, Word i PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy: udział w wynikach ze sprzedaży
  • pełną życia, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • niekorporacyjny model pracy w rodzinnej firmie
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)