Rewident taboru

DB Cargo Polska S.A.

Wrocław

1 dzień temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Przewozów Towarowych w Oddziale Kolejowym we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Kontrola wagonów i pojazdów pod względem przydatności technicznej do ruchu
  • Kontrola działania hamulców
  • Dokonywanie bieżących napraw
  • Obsługa urządzeń elektronicznych (tablet)

Profil kandydata

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko rewidenta taboru
  • Mile widziane doświadczenie w pracy rewidenta taboru
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska