Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

RPA Developer

ASTEK Polska
Kraków
praca stacjonarna
1155 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Lokalizacja:
Obecnie zdalnie, po pandemii praca w Krakowie w modelu hybrydowym

Stawka: do 800 zł + VAT/MD

Start: ASAP

Description:
  • Responsible for the creation, design, development, and implementation of RPA solutions in a context of billing, invoicing and contract management operations,
  • Required to investigate, analyze, and set up automated processes that maximize efficiency and operational agility,
  • Using UiPath, RPA Developers first work on analyzing business processes and pathways and if they can be structured or automated,
  • Based on this data, developers then work on designing and deploying automation.
Requirements:
  • Proven advanced technical knowledge on UiPath and Orchestrator with at least 2 years of experience working on a corporate RPA environment,
  • Excellent software development background, e.g C#, C++, Java, .NET
  • Basic programming knowledge on HTML, JavaScript (or any scripting language).
  • Experience with Agile development methodology,
  • Experience with Database Management in Microsoft SQL,
  • Understanding of workflow-based logic,
  • English B2/C1.
We offer:
  • Attractive salary,
  • Stable employment and professional development opportunities in an international environment,
  • Possibility of choosing preferred type of contract,
  • Working for well-known Polish and global brands,
  • Trainings,
  • Interesting, long-term projects.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci