Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sales Administration Assistant

Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
5724 dni temu

Ogłoszenie numer: 49523, z dnia 2008-09-03

Przedstawiciel producentów surowców kosmetycznych z całego świata

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SAA/002

Opis stanowiska

  • praca w biurze w Warszawie,
  • współpraca z działem logistyki i działem sprzedaży

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język jest używany w firmie na co dzień w kontaktach z klientami)
  • wykształcenie co najmniej średnie (wykształcenie przyrodnicze będzie dodatkowym atutem)
  • samodzielność
  • łatwość uczenia się
  • dobra znajomość programów uzytkowych (MS Office)
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie