Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sales Administrative Specialists (f/m)

sellbytel group
Kraków
praca stacjonarna
4026 dni temu

Ogłoszenie numer: 278982, z dnia 2013-06-07

Szukasz nowego wyzwania? Jesteś gotów zainwestować w twoją karierę? Chcesz być częścią czegoś nowego i emocjonującego? Rekrutujemy nowy zespół dla jednego z naszych głównych klientów, światowego lidera branży IT Networking. Jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku sektora IT? Przekonaj nas o Twoich umiejętnościach i dołącz do nas w nowym projekcie!

Dzięki udanej współpracy ze światowym liderem branży IT Networking szukamy aktualnie:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i codzienna kontrola pracy zespołu, ocena jakości usług świadczonych przez pracowników / członków zespołu
  • Bycie mentorem dla każdego nowego pracownika w sprawach dotyczących zespołu oraz organizacji procesów
  • Codzienne przygotowywanie sprawozdań dotyczących aktywności zespołów. Sprawozdania te będą wykorzystywane w wewnętrznej jak i zewnętrznej komunikacji między różnymi zespołami
  • TL będzie pośredniczył między managementem i współpracownikami
  • Organizacja wdrażania nowych pracowników do pracy oraz ich szkoleń, w połączeniu z zespołem zarządzającym, tworzenie planów szkoleniowych oraz mentoring jak i organizaja dostępu do wymaganego oprogramowania i systemów klienta
  • Wsparcie sprzedaży dla przedstawicieli handlowych
  • Odpowiedzialność za rejestrację, pobieranie i rejestrację w systemie rachunków za materiały i konfigurację
  • Dbanie o dobre relacje z klientem i adaptacja do zmieniających się potrzeb klienta
  • Rozwój wiedzy dotyczącej procesów, środków produkcji i instrumentów używanych w opisanej pozycji
  • Rozwiązywanie problemów w relacjach między wieloma stronami
  • Identyfikacja i sterowanie modyfikacją procesów

Wymagania

  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Płynna znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wyższe wykształcenie
  • 2 do 3 lat doświadczenia w administracji sprzedaży, supporcie biznesu i / lub kanałów dystrybucji, zaletą byłoby doświadczenie w przemyśle IT oraz modelu sprzedaży pośredniej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i międzypersonalne, zdolność szybkiego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Świadomość odpowiedzialności oraz samomotywacja ukierunkowana na wyznaczonym celu
  • Zdolność do efektywnej pracy w wielokulturowych oraz wirtualnych organizacjach
  • Zdolność do pracy w modelu sterowanym na odległość
  • Proaktywne zrozumienie funkcji supportu biznesu
  • Obowiązkowo dobra znajomość oprogramowania Excel
  • Zdolność szybkiej nauki obsługi nowego oprogramowania i urządzeń

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Obszerne szkolenia dotyczące czołowych produktów
  • Programy rozwoju pracownika oraz wsparcie w rozwoju dalszych umiejętności
  • Możliwość partycypacji w rosnącym projekcie
  • Dobrą perspektywę kariery w renomowanym przedsiębiorstwie, które docenia pracowników z zaangażowaniem I pasją
  • Miejsce pracy: Kraków