Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SALES CONSULTANT

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
6008 dni temu

Ogłoszenie numer: 37384, z dnia 2007-12-07

autoryzowany przedstawiciel na rynku w Polsce ponad 30 zagranicznych producentów specjalistycznego oprogramowania poszukuje osoby do działu rozwiązań klasy Business Intelligence firmy Business Objects:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji biznesowych
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe
  • Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i samodzielność w pracy
  • Znajomość rynku IT
  • Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Szkolenia branżowe