Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sales Coordinator w marce Mohito

LPP S.A.

Kraków

152 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie.
Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Dostosowywanie oferty do oczekiwań Klientów salonów Mohito - bezpośredni wpływ na selekcję i wybór produktów wysyłanych do salonów
  • Bieżące monitorowanie oraz analiza sprzedaży, rekomendowanie działań pro-sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z Działem Przygotowania Produktu, w tym analiza asortymentu pod kątem atrakcyjności
  • Bieżąca współpraca z Kierownikami Regionalnymi i Kierownikami Salonów
  • Analiza danych w zakresie rotacji towaru, marży zapasu
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada doświadczenie na stanowisku kierowniczym (funkcyjnym) bądź w strukturach regionalnych w firmie odzieżowej
  • Interesuje się modą i zna aktualne trendy
  • Zna język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Ma handlowe podejście do pracy z produktem
  • Posiada umiejętność analizowania danych oraz wyciągania wniosków
  • Potrafi pracować z dużą ilością danych w programie Excel
  • Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doskonale organizuje pracę własną
  • Jest samodzielna i zaangażowana w realizację powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej Firmie o międzynarodowym zasięgu oraz ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Możliwość kształtowania kierunku rozwoju kolekcji marki Mohito
  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego)
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

LPP S.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd. Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w 23 krajach Europy, Azji i Afryki (w ponad 1700 salonach stacjonarnych i w ponad 50 sklepach internetowych).

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Proces rekrutacji

KrokAplikowanie
KrokTesty i zadania praktyczne
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokInformacja zwrotna

Poznaj stanowisko: Koordynator ds. Sprzedaży

Koordynator do spraw Sprzedaży to osoba, która zajmuje się kierowaniem sprzedażą produktów danej firmy. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień, sprawdzanie kondycji finansowej klientów, monitorowanie spływu należności, przygotowywanie i wysyłanie ...
Koordynator ds. Sprzedaży Praca Koordynator ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (152)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (742)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2041)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)