Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sales & Customer Service Manager

EF Education Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5638 dni temu

Ogłoszenie numer: 52438, z dnia 2008-11-25

EF Międzynarodowe Szkoły Językowe są częścią największego na świecie koncernu edukacyjnego EF Education. Od 1965 roku zajmujemy się turystyką językową. Posiadamy szkoły i placówki w ponad 40 krajach świata. Dołącz do naszego warszawskiego biura.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Sales & Customer
  • Service Manager będzie odpowiedzialna za sprzedaż wysokiej jakości zagranicznych programów językowych, bieżącą obsługę klienta, kontakt z innymi biurami i szkołami EF na całym świecie.

Wymagania

  • Poszukujemy doskonale zoorganizowanej, dynamicznej, pełnej entuzjazmu osoby, która nie boi się nowych wyzwań.
  • Warunkiem koniecznym jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim.
  • Preferujemy osoby z wyższym wykształceniem oraz z doświadczeniem w sprzedaży usług.

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery zawodowej, w tym poza granicami Polski.