Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sales Manager (Roboty humanoidalne)

DGM Distribution Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Firma DGM Distribution jest jednym z liderów brytyjskiego i europejskiego rynku elektroniki użytkowej - tabletów, powerbanków, laptopów, monitorów specjalistycznych, akcesoriów i produktów kategorii Smart Home.

W związku z powiększeniem obszaru działalności naszej firmy w Polsce i powiększaniem różnorodności produktów, poszukujemy ambitnego pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych humanoidalnego robota na polskim rynku,
  • Poszukiwanie nowych partnerów do współpracy w Polsce STEM kanały edukacyjne,
  • Rozwijanie współpracy STEM kanał edukacyjny,
  • Finalizowanie kontraktów handlowych,
  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
  • Zarządzanie portfolio produktów,
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy,
  • Współpraca z kierownictwem firmy w celu wzrostu wyników sprzedaży.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza z zakresu robotów – będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w kanałach edukacyjnych STEM lub STEAM,
  • Doświadczenie w sprzedaży zabawek edukacyjnych lub sprzedaży do rynku edukacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, prezentacji i negocjacji,
  • Orientacja na cel, umiejętność pracy pod presją,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedaży,
  • Samodzielność w realizacji zadań.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie promującej innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system dzielenia zysków dla kandydatów posiadających adekwatne umiejętność i doświadczenie,
  • Umowa o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym),
  • Niezbędne narzędzie pracy.

Prosimy o przesłanie CV tylko i wyłącznie w języku angielskim proszę przesłać za pośrednictwem portalu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DGM Distribution Sp. z o.o. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (631)
Wałbrzych (42)
Legnica (82)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (177)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (187)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1729)
Radom (122)
Płock (44)
Opolskie:
Opole (202)
Nysa (54)