Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Salowa Warszawa
Salowa / Salowy / Pracownik Serwisu Sprzątającego (bez doświadczenia)

MediSpace sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1594 dni temu

Ogłoszenie numer: 2926199, z dnia 2020-01-15

Jesteśmy wysokospecjalistycznym Centrum Medycznym, zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób cywilizacyjnych. Bierzemy udział w innowacyjnych projektach badawczych, angażujemy się w akcje charytatywne mające na celu rozwój medycyny. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i chętnie z nich korzystamy w codziennej pracy. Poszukujemy Osoby zaangażowanej i szczerej, która razem z nami będzie budowała naszą markę.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • utrzymywanie czystości w Centrum Medycznym i na Sali zabiegowej
  • sterylizacja narzędzi

Wymagania

  • dbałości o powierzony sprzęt, przestrzegania procedur i standardów obowiązujących na stanowisku pracy (wszystkiego Cię nauczymy)
  • otwartości w nauce nowych umiejętności
  • kursu sterylizacji - w przypadku jego braku Firma pokrywa koszty szkolenia

Oferujemy

  • pracę o charakterze zmianowym  w tygodniu  , oraz 2 soboty w miesiącu (elastyczny grafik)
  • pracę w dobrej lokalizacji w Warszawie (blisko CH Arkadia)
  • spokojną, rodzinną atmosferę (spotkania integracyjne, imprezy firmowe)
  • stabilność zatrudnienia -  60% pracowników jest z nami od początku istnienia Firmy
  • indywidualne wsparcie dedykowanej osoby przez pierwsze tygodnie pracy;
  • zniżki pracownicze na świadczenia medyczne oferowane przez CM MediSpace
  • preferowana data zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN