Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Samodzielna Księgowa - Bilansista

Kancelaria Doradztwa Podatkowego INDEKS Piotr Szajkowski

Zielona Góra

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3383136, z dnia 2020-07-04

Kancelaria Doradztwa Podatkowego INDEKS Piotr Szajkowski powstała w 1993 r. i działa na rynku woj. lubuskiego od tego czasu. W tej chwili Kancelaria ma też siostrzany podmiot w Szczecinie pod nazwą SCMT.

Właścicielem Kancelarii jest doświadczony doradca podatkowy, który swoją pozycją na rynku gwarantuje swoim pracownikom stabilność pracy.

Zaufanie Klientów do Kancelarii pozwala na tym gruncie rozbudowywać Kancelarię o kolejne stanowiska pracy.

W ostatnich 3 lat Kancelaria zwiększyła zatrudnienie o 10 osób.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego INDEKS Piotr Szajkowski, wyróżniamy się 27 letnim doświadczeniem na rynku usług doradczych oraz księgowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • samodzielna obsługa księgowa firm,
  • kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorem,
  • kontakt z klientem.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość programu SAGE Symfonia.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie merytoryczne osób z doświadczeniem (chętnie podzielimy się wiedzą),
  • elastyczny system czasu pracy (8 godzinny wymiar pracy w godzinach 7-17),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pyszną kawę i miłą atmosferę,
  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z wieloma podmiotami z różnych branż gospodarki.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Poznaj

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy