Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Samodzielna księgowa (pełen etat)

TOPMET LIGHT K.KŁOSOWICZ, M. WIŚNIEWSKI SP. J.
Poznań
praca stacjonarna
5424 dni temu

Ogłoszenie numer: 70697, z dnia 2009-07-27

jest producentem oświetlenia od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu, nowoczesnej technologii oraz materiałom stosowanym w naszych produktach jesteśmy liderem innowacyjnych rozwiązań w branży oświetleniowej na rynku polskim. Współpraca z takimi firmami jak Philips i Osram, pozwala podnieść jakość produktów i trafnie odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na rynku. Liczne nagrody zdobyte na międzynarodowych targach oświetlenia jak i certyfikaty świadczą o naszym podejściu do klienta jak i o jakości naszych produktów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie kompleksowej księgowości firmy
  • transakcje bankowe
  • odpowiedzialność za zgodność procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi
  • rejestracja dokumentów księgowych,
  • sprawowanie nadzoru nad całokształtem spraw z zakresu księgowości
  • doskonalenie sporządzania, przyjmowania, obiegu i kontroli dokumentów w sposób zapewniający właściwy przebieg operacji, ochrony mienia zakładu, prowadzenia księgowości i sprawozdawczości finansowej
  • kontrola formalna i rachunkowa faktur i rozliczeń kosztów
  • prowadzenie kontroli operacji gospodarczych stanowiących przedmiot księgowań
  • należyte zabezpieczenie i przechowywanie dokumentów księgowych oraz finansowych
  • zorganizowanie i doskonalenie wewnętrznej informacji ekonomicznej, problemowych, okresowych i rocznych analiz z działalności zakładu
  • czuwanie nad terminowym i prawidłowym opracowywaniem okresowych i rocznych sprawozdań, rozliczeń, itp.
  • nadzorowanie całokształtu spraw związanych ze środkami trwałymi
  • nadzorowanie windykacji wszelkich należności zakładu i terminowego regulowania zobowiązań

Wymagania

  • staż pracy co najmniej trzy lata na stanowisku samodzielna księgowa
  • poczucie odpowiedzialności, sumienność
  • znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjemną atmosferę pracy