Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

KS Service

Świebodzin

159 dni temu

Świebodzin
Nr ref.: SK/ZB/112017

ZADANIA

  • rejestracja i prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Spółki
  • sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego SyteLine
  • dekretowanie faktur zakupu i sprzedaży i wyciągów bankowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

OCZEKIWANIA

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zakresie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • duża wiedza z branży rachunkowości oraz bardzo dobra znajomość systemów ERP
  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz skutecznego zarządzania czasem
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz zdolność analitycznego myślenia

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po 3-miesięcznym okresie zatrudnienia umowa na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dofinansowania dojazdów do zakładu pracy
  • szkolenie stanowiskowe
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy