Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ELEKTROTIM S.A.

Wrocław

31 dni temu

ELEKTROTIM S.A. jest spółką obecną na rynku inwestycji budowlanych od 1999 roku. Realizujemy inwestycje w branży elektroenergetycznej, automatyki przemysłowej oraz inżynierii ruchu drogowego. Od kwietnia 2007r. jesteśmy Spółką giełdową.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółka ELEKTROTIM poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe (z obszaru finansów lub ekonomii),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym lub podobnym,
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów o rachunkowości, MSR, przepisów podatkowych, VAT (w szczególności odwrotne obciążenie)
  • znajomość przepisów dot. rozliczeń delegacji krajowych, zagranicznych, RMK, leasingu
  • znajomość pakietu office zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego – Excel,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • sumienność, dokładność oraz samodzielność w działaniu
  • znajomość programu AXAPTA – mile widziana,
Obowiązki:
  • ewidencjonowanie w systemie finansowo-księgowym dokumentów kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych,
  • uzgodnianie rejestrów VAT
  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i nabywcami,
  • bieżąca kontrola i uzgadnianie wskazanych kont księgowych,
  • przygotowywanie bieżących zestawień, raportów, analiz na potrzeby przełożonych
  • udział w rozwoju naszego zespołu
  • inne zadania z zakresu rachunkowości
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych,
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
  • możliwość awansu, w perspektywie stanowisko kierownicze
  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny, opieka medyczna
  • dobrą atmosferę w pracy, zarówno w Zespole Księgowym jak i w całej Spółce.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELEKTROTIM S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ELEKTROTIM S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

KLAUZULA INFORMACYJNA NA POTRZEBY PROCESU REKRUTACJI
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1)) – dalej RODO, informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka ELEKTROTIM S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 156) przy ul. Stargardzkiej 8; 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat;
    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji prowadzonej przez ELEKTROTIM S.A. na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy;
    6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy kadry@elektrotim.pl;
    7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy RODO;
    8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy