Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Talent IN

Warszawa

18 dni temu

Naszym Klientem jest dynamiczna i innowacyjna firma działająca w obszarze nowych technologii z siedzibą w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Jest nowoczesną organizacją z miłą i koleżeńską atmosferą pracy. Z środowiskiem pracy, które wspiera swoich pracowników i dba o ich rozwój.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prowadzenie pełnej księgowości, zgodnie z polskimi przepisami rachunkowości (w tym wystawianie FV, ewidencja ST),
  • przygotowanie rozliczeń podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC), raportu JPK,
  • sprawozdawczość GUS,
  • wsparcie w przygotowaniu rocznych bilansów oraz rachunku wyników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wsparcie w przygotowywaniu zestawień i raportów na potrzeby zarządu,
  • współpraca z organami podatkowymi,
Wymagania:
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze pełnej księgowości w firmie handlowej lub produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów,
  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (6 000 - 8 000 brutto, zleżenie od doświadczenia i umiejętności),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji,
  • miłą atmosferę w profesjonalnym zespole,

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Talent IN to wiedza, jakość, zaangażowanie i wspólna historia zawodowa ludzi, którzy od 20 lat razem pracują i zarządzają organizacjami.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy