Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
Legal House poland sp z o.o.
Warszawa, Mokotów
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
36 dni temu

Ogłoszenie numer: 7576842, z dnia 2022-10-23

Legal House Poland od ponad 6 lat wspiera biznes w Polsce świadcząc usługi prawnicze, rachunkowo-księgowe i doradztwa podatkowego.

Nasi eksperci są wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako specjaliści w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, obsługi klienta prywatnego oraz ochrony biznesu.

Ze względu na stały wzrost liczby naszych klientów zapraszamy do współpracy samodzielną księgową.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • Sprawdzenie księgowań:
    • dokumentów źródłowych
    • wyciągów bankowych
    • dokumentów okresowych
    • przygotowanych deklaracji VAT
    • zaliczek CIT
    •  sprawdzenie sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Przynajmniej 2 lata pracy w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Doświadczenie obsługi księgowej spółek z branż:
    • budownictwo (m.in. deweloperstwo)
    • handel hurtowy/detaliczny
    • hotelarstwo
    • usługi transportowe
    • agencja zatrudnienia
    • usługi elektroniczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programów Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy

  • praca zdalna
  • wynagrodzenie w okresie próbnym od 6000 netto
  • po okresie próbnym wynagrodzenie + prowizja
  • elastyczne godziny pracy
  • wybór rodzaju umowy (umowa o pracę/umowa zlecenie/kontrakt B2B)

Poznaj