Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Księgowa

Piekarnia Bagietka

Radziszewo, Szczecin, Gryfino

143 dni temu

Ogłoszenie numer: 1968264, z dnia 2018-06-01

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 15-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży, a także dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Radziszewo, Szczecin, Gryfino

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji księgowej,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy w księgowości,
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na długofalową współpracę i chęć rozwoju kompetencji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dodatki pozapłacowe tj. prywatna opieka lekarska, współfinansowanie kart Multisport
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Niecodzienne wyzwania

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (56)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (996)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2193)
Radom (179)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (192)
Nysa (65)