Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Księgowa

Asstra Polska sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

 A+R nowopowstała spółka działająca w zakresie usług logistycznych i transportowych.

Location: Warszawa

Opis stanowiska
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • przygotowanie polityki rachunkowości oraz planu kont zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • wdrożenie systemu księgowego,
  • odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych,
  • opracowanie obiegu dokumentów księgowych,
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • odpowiedzialność za rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy oraz prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • prowadzenie rozliczeń wynagrodzeń i dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe,
  • minimum 3 lata doświadczenia,
  • samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w szczególności podatkowego,
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • systematyczność i terminowość,
  • co najmniej średnia znajomość języka angielskiego, znajomość rosyjskiego będzie atutem.
Oferujemy
  • zatrudnienie w nowo powstającej spółce (Warszawa, ul. Krakowiaków 34),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • możliwość rozwijania działu finansowo-księgowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, Szwajcaria.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chinach. Łączna liczba pracowników – około 750 osób.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Asstra Polska sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (50)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (171)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1634)
Radom (66)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)