Zobacz więcej ofert pracy

Samodzielny Inspektor ds. dokumentacji

GRUPA AZOTY S.A.
Tarnów
praca stacjonarna
1938 dni temu

Ogłoszenie numer: 2249124, z dnia 2019-01-21

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA – jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym
w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

  • Wprowadzenie i aktualizacja danych w systemach informatycznych (SAP, Share Point)
  • Planowanie sprzedaży
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży produktów, towarów i usług
  • Wystawianie zleceń zakupowych
  • Tworzenie projektów budżetów cząstkowych i zadaniowych
  • Planowanie kosztów i przychodów jednostek i komórek organizacyjnych
  • Przygotowanie analiz i sprawozdań wewnętrznych
  • Tworzenie raportów z wykonania budżetów
  • Prowadzenie inwentaryzacji składników majątkowych
  • Prowadzenie sprzedaży likwidowanych składników majątku trwałego
  • Prowadzenie gospodarki, ewidencji i dokumentacji w zakresie środków trwałych w jednostce organizacyjnej
  • Opracowywanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych (zarządzenia, polecenia służbowe)
  • Planowanie działalności remontowej MTN
  • Prowadzenie procesu zbywania zbędnych aktywów trwałych – nieruchomości spółki

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Biegła znajomość i obsługa programów komputerowych Word, Excel, mile widziana podstawowa znajomość SAP
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura pracy
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawa praca w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • Przyjazny pracownikowi system pracy
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie, w terminie do 31.01.2019r.