Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

(Samodzielny) Księgowy / Księgowa

Goodwill Consulting Sp. z o.o.

Białystok

189 dni temu

Białystok

Dla naszego klienta kancelarii z ponad 25 letnim doświadczeniem w doradztwie podatkowo prawnym poszukujemy (Samodzielnej) Księgowej/ Księgowego.

Pomimo tak dużego doświadczenia na rynku, kancelarię cechuje nowocześnie podejście biznesowe, a szczególnie wyróżnia połączenie eksperckiej wiedzy prawno-podatkowej z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i pełną gamą usług outsourcingowych.

Opis stanowiska (przyszłe obowiązki kandydata):
  • Prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT),
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • Prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wyższego wykształcenia kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
  • Dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych,
  • Znajomość rachunkowości firm produkcyjnych i usługowych,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych.
W zamian oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnej firmie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, wiemy jak wygląda rynek i chcemy sprostać oczekiwaniom naszych pracowników,
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji, udział w licznych projektach rozwojowych,
  • Pakiet medyczny,
  • Wsparcie merytoryczne całego doświadczonego zespołu,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy