Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

Elektronika S.A.

Gdynia

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 2990810, z dnia 2020-02-01

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Hokkaido, Rhoss, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA oraz  Alfa Laval.
            Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.
          Poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:

  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Nawiązywanie, przebiegiem i rozwiązywanie stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z ZFŚS
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Naliczanie wynagrodzeń i dokumentacji płacowej
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji tj. GUS, US, PFRON, ZUS

Wymagania

  • Samodzielność i rzetelność w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i praktyczne wykorzystanie
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych oraz związanych z ubezpieczeniami  społecznymi
  • Obsługa komputera w stopniu dobrym (mile widziana znajomość obsługi Comarch Optima)
  • Rozwija się i potrafi szukać rozwiązań
  • Monitoruje zmiany w prawie i regulacjach i potrafi wprowadzać je w życie
  • Jest odpowiedzialna, sumienna, systematyczna i terminowa

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w Spółce z 30-letnią tradycją
  • Dużą samodzielność ale i potrzebne wsparcie
  • Potrzebne profesjonalne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Stałe godziny pracy w biurze 8:00-16:00
  • Godne wynagrodzenie
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac