Sas 4GL Developer [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Warszawa
rekrutacja online
18 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: MB/SST/RDTV/DS/PT/52444
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Jesteś ekspertem mogącym w pełni niezależnie wykonywać zadania realizując wskazany cel i w razie potrzeby służyć wiedzą w sprawie wytwarzania oprogramowania z użyciem odpowiednich metod, narzędzi i procesów
  • Masz doświadczenie jako programista Sas 4GL i potrafisz interpretować wymagania i specyfikacje
  • Potrafisz zweryfikować kod i dokumentację
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej i instrukcji użytkownika
  • Potrafisz zaprojektować i zaimplementować struktury danych (praca z metadanymi)
  • Potrafisz pisać zaawansowane zapytania SQL i używać ich do analizy i transformacji danych
  • Masz wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonometrii, matematyki, IT
  • Pracowałeś w sektorze finansowym lub IT
  • Biegle posługujesz się angielskim
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w praktykach Agile i Lean
  • Znajomość innego języka programowania (np. Python)
Dodatkowe umiejętności:
  • Aktywnie dbasz o poszerzanie swojej wiedzy i zastosowanie aktualnych trendów rynkowych w pracy, Jesteś otwarty na zdobywanie i poszerzanie wiedzy.
  • Możesz/potrafisz pracować w zespołach rozproszonych w międzynarodowym środowisku
  • Lubisz pracować w zróżnicowanym kompetencyjnie zespole
  • Aktywnie się motywujesz do pracy i bierzesz odpowiedzialność za zakończenie zadań
  • Dbasz o poprawę metod swojej pracy i starasz się poprawiać jej jakość
  • Aktywnie prosisz o feedback i udzielasz go współpracownikom
  • Stale się doskonalisz i pomagasz innym w rozwoju, udzielając informacji zwrotnych
Jak pracujemy:

Jako Sas Programmer będziesz pracować w zróżnicowanym kompetencyjnie zespole (kompetencje techniczne i funkcjonalne) w międzynarodowym środowisku z osobami z wielu obszarów organizacji. Zespół pracuje nad wspólnym celem biznesowym.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:
50%- Programowanie i analiza danych
20%- Zbieranie i analiza wymagań
10%- Projektowanie rozwiązań IT
10%- Współpraca ze stakeholderami
10%- Wsparcie operacji i utrzymania IT
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie