Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Scrum Master

Power Media

Kraków

241 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: KrakówNr ref.: SMM/KRK/MA

Dla naszego Klienta z Krakowa – bardzo znanej, międzynarodowej, prestiżowej korporacji poszukujemy
Specjalisty na stanowisko Scrum Master. Nadrzędnym obowiązkiem będzie prowadzenie maksymalnie dwóch zespołów scrumowych celem efektywnego zrealizowania założonych planów.

Dla osób spoza Małopolski - fundusz relokacyjny.

Zadania na stanowisku:

  • praca nad kreowaniem nowego produktu
  • wdrażanie, a także prowadzenie ciągłej poprawy praktyk Agile
  • koordynowanie pracy zespołów w ramach w ramach Scaled Agile Framework
  • praca nad ciągłą poprawą produktywności i samodzielności zespołów
  • odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów metodyki Scrum

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub zbliżonym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pasja i zaangażowanie w odniesieniu do metodyk zwinnych - szczególnie Agile i Scrum

Mile widziane:

  • Poprzednio zajmowane stanowiska związane bezpośrednio z wytwarzaniem oprogramowania
    (development, testy)

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing) w oparciu o Umowę o Pracę
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.)
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Brak dress code
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego - pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Scrum Master

Scrum jest jednym ze sposobów realizacji zwinnego (z ang. agile) podejścia do produkcji oprogramowania, którego sami twórcy, z uwagi na prostotę zamysłu, starają się nazywać metodyką. W scrumie rozwój faz produktu (nazywanych przebiegami) podzielony jest na następujące bezpośrednio po sobie i trwające od dwóch do sześciu tygodni przebiegi, po których zespół developerski powinien zaprezentować ...
Scrum Master Praca Scrum Master