Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   dolnośląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2163 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/77/Wro

Opis stanowiska:

Jako Scrum Master będziesz czuwał nad prawidłowym przebiegiem tworzenia oraz dostarczania oprogramowania zgodnie ze standardami metodologii Scrum. Twoim zadaniem będzie upewnienie się, że Scrum jest rozumiany i stosowany. Będziesz wspierał zespoły deweloperskie oraz Menedżerów Projektów w ich codziennej pracy.

W ramach Twoich zadań będziesz pomagał w budowaniu i zarządzaniu backlogiem, czuwał nad poprawnym prowadzeniem spotkań projektowych, wspierał zespół deweloperski w codziennych działaniach, pomagając w samodzielnej organizacji, czy usuwając przeszkody.

Profil idealnego kandydata:
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu zespołów programistycznych w roli Scrum Mastera;
  • praktyczna wiedza z zakresu metodologii Scrum,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“