Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1492 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1231] K

Zadania:
  • Promowanie podejścia zwinnego (Agile) w organizacji
  • Budowanie relacji w temacie zmian organizacyjnych w firmie
  • Coaching zespołów pracujących we frameworku Scrum, facylitacja spotkań scrumowych
  • Zachęcanie członków zespołów scrumowych do podnoszenia kompetencji (T-shaped skills)
  • Wspieranie Product Ownerów w rozwijaniu Backlogu Produktu
  • Wspieranie Product Ownerów w dynamicznie zmieniającym się środowisku oczekiwań biznesowych
  • Krzewienie empirycznego podejścia do współpracy z wykorzystaniem dobrych praktyk
  • Uczenie zespołowości, postawy proaktywnej i otwartej komunikacji
  • Usuwanie przeszkód utrudniających zespołom efektywną współpracę
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla zespołów rozpoczynających przygodę ze Scrumem

Wymagania:
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w zarządzaniu kilkoma zespołami scrumowymi
  • Znajomości innych zwinnych praktyk poza Scrumem (Kanban, Lean, XP, DevOps, itd.)
  • Chęci wspierania innych w rozwoju i w procesie zmiany (Change Agent)
  • Kompetencji miękkich (zarządzanie stresem, konfliktem, zmianą, budowanie zespołów)
  • Znajomości frameworków do skalowania Scruma (LeSS, Nexus, SAFe, inne)
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości narzędzi typu Jira, Confluence, Slack

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o złożonej strukturze
  • Wykształcenie wyższe (Psychologia, Socjologia, Zarządzanie)
  • Certyfikat PSM, CSM
  • Zainteresowanie nowymi technologiami (AI, ML, NLP)

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w projekcie opartym na nowych technologiach (AI, ML, NLP)
  • Współpracę z kilkoma zespołami rozwijającymi jeden produkt
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w skalowaniu Scruma
  • Możliwość współtworzenia społeczności Agile w dużej organizacji
  • Udział w transformacji organizacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”