Scrum Master

Avenga

Warszawa

35 dni temu

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:

Jesteśmy światowym liderem w obszarze IT i transformacji cyfrowej, wspierającym naszych klientów w wykorzystaniu ogromnego potencjału technologii w celu budowania lepszego i inteligentniejszego świata.

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskiwanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Budowanie doskonałego doświadczenia klienta stało się obecnie kluczowym wyzwaniem, a Avenga jest partnerem, który pomoże mu sprostać.

Jako Scrum Master:
 • trafisz do miejsca, które otacza się ludźmi, dla których ważna jest innowacja, kreatywność, posiadanie wpływu na to, co robią każdego dnia
 • weźmiesz udział w budowaniu wspólnych doświadczeń w transformacji i skalowaniu
Do Twoich zadań należeć będzie:
 • kształtowanie efektywnej współpracy (odpowiedzialność za nią) na linii Zespół – PO, PO – interesariusze, popartej doświadczeniem i przykładem z innych organizacji.
 • kształtowanie postaw i mentoring dla mniej doświadczonych SM, ułatwiających im uzyskanie wyższego poziomu dojrzałości i profesjonalizmu w krótszym czasie.
 • pomoc zespołowi w dostarczeniu najlepszego produktu
 • promowanie wartości, praktyk oraz sposobów pracy zwinnej
 • edukacja, wsparcie oraz promowanie Scrum na poziomie zespołu oraz organizacji
 • bieżąca współpraca z Product Ownerem oraz zespołem developerskim w osiąganiu maksymalnej wartości biznesowej
 • odważne promowanie kultury współpracy i samoorganizacji
 • organizacja oraz facylitacja spotkań
Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:
 • masz doświadczenie we wprowadzaniu zmian na poziomie zespołu lub organizacji jako agent zmiany
 • masz doświadczenie w pełnieniu roli Scrum Mastera - około 3 lata
 • znasz procesy oraz metodyki wytwórcze oprogramowania
 • umiesz pracować na faktach oraz przekazywać informację zwrotną
 • wykazujesz chęć do dalszej nauki i szukasz coraz lepszych rozwiązań
 • posiadasz znajomość frameworków scalowania Scruma (Agile’a), jak LeSS, Nexus, SAFe poparte doświadczeniem
Mile widziane:
 • posiadasz Certyfikat Professional Scrum Master co najmniej na poziomie I
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Scrum Master.

Poznaj

Avenga

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. 

W ramach linii Transforming Industries świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania.  W ramach obszaru Avenga IT Professionals oferujemy outsourcing najwyższej klasy specjalistów w trzech modelach współpracy: staff augmentation, team leasing i rekrutacje stałe. 

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT.

Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA. W Polsce działamy od 2004 roku (poprzednio pod nazwą IT Kontrakt).

Avenga is a global IT and digital transformation champion. We deliver strategy, customer experience, solution engineering, managed services, software products and outsourcing services like: staff augmentation, team leasing and permanent employment.

Together, we are more than 2500 professionals with over 20 years of experience. We are present in Europe, Asia and the USA. 

Poznaj stanowisko: Scrum Master 
Scrum jest jednym ze sposobów realizacji zwinnego (z ang. agile) podejścia do produkcji oprogramowania, którego sami twórcy, z uwagi na prostotę zamysłu, starają się nazywać metodyką. W scrumie rozwój faz produktu (nazywanych przebiegami) podzielony jest na następujące bezpośrednio po sobie i trwające od dwóch do sześciu tygodni przebiegi, po których zespół developerski powinien zaprezentować ...
Praca Scrum Master