Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

ASTEK Polska
Wrocław
praca stacjonarna
1179 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Wrocław

Lokalizacja: Wrocław/ obecnie zdalnie

Poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera dla klienta z branży bankowość/ubezpieczenia.

Zadania na tym stanowisku:
  • Wspieranie zespołów stosujących Scrum
  • Promowanie zwinnych metodyk pracy
  • Aktywna współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym, dzięki której efekty Twojej pracy przełożą się na zmiany i udoskonalenia w różnych obszarach
Oczekujemy:
  • Dogłębnego rozumienia i umiejętności stosowania wartości, reguł i praktyk Agile
  • Praktycznej znajomości Scruma
  • Proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów i umiejętności efektywnego organizowania swojej pracy
  • Doświadczenia w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (Jira, Microsoft Team Foundation Server)
  • Posiadania certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I)
  • Doświadczenia w pracy w zespołach stosujących metodyki zwinne, w tym przynajmniej 2 lat doświadczenia w roli Scrum Mastera albo na porównywalnym stanowisku
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, które będą przekładały się na dobrą atmosferę i osiąganie zamierzonych celów biznesowych
  • Wyższego wykształcenia
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci