Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

ASTEK Polska
Kraków
praca stacjonarna
1184 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • Współpraca z zespołami projektowymi
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy oraz jakość tworzonych produktów
  • Dbanie o ciągle doskonalenie standardów Scrum w zespole
  • Wspieranie zespołu pod względem komunikacji we wszystkich fazach projektu
  • Współpraca z PO i interesariuszami w celu zapewnienia ich zaangażowania
  • Wsparcie Product Ownera w praktykach zarządzania Product Backlogiem
  • Pomoc zespołom w Inspekcji oraz Adaptacji procesów wytwórczych
Wymagania:
  • Certyfikaty PSMI i/ lub PSMII/PSMIII
  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera
  • Aktualna wiedza i zainteresowanie związane z Agile
  • Angielski B2
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia (UoP/ B2B)
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci